מאמרים וטיפים בנושא עיצוב, תכנון ואחזקת המטבח

טיפים לתחזוקת המטבח

עם בא האביב, לקראת חג הפסח במסגרת ניקיונות הבית, מצאנו לנכון לתת טיפים ללקוחותינו, הקשורים לניקיון ותחזוקת המטבח.

אופי המטבח

התאמת גודל המטבח, הפרטים הנכללים בו וסוגי החומרים המרכיבים אותו עצמו באים לידי ביטוי עם הגדרת אופי בעלי הבית וכמות הימצאותם בבית בכלל ובשטח המטבח בפרט.

יכולת הבנה זו והאפשרות להתאים את אופי הנפשות הפועלות במטבח למטבח ותכולתו יעזור לכם לשמר את המטבח לשנים ארוכות ולהפכו לשימושי ונוח עבורכם.

ארונות מטבח

ארונות מטבח – מרכיב חשוב בקביעת החזות של המטבח.

כל מי שייכנס לביתכם ויבקר במטבח, יבחין בהם מיד. לכן, על מנת לשוות למטבח כולו מראה מוקפד ולהרשים את האורחים, צריך להשקיע לא מעט מחשבה בבחירת הארונות.

אי במטבח

בזמן הבישול קשה למצוא מקום נוסף לעוד זוג ידיים באזור המטבח, בין אם ברצונכם להשמיש את המטבח לחברה נוספת או עזרה בזמן הכנת ארוחה למספר רב של משתתפים, אי במטבח הינו הפתרון האולטימטיבי עבורכם.

חידוש או שיפוץ

חידוש מטבח או בניית מטבח מאפס? הגעתם למסקנה שהמטבח כבר לא נראה טוב ואינו ממלא את ייעודו כראוי – אין ספק, הוא דורש שיפוץ. על כך אין התלבטות או ויכוח. אך השאלה הנשאלת היא כיצד יש לבצע את השינוי?

עיצוב כפרי למטבח

העיצוב הכפרי מלווה וימשיך ללוות אותנו על פי כל התחזיות, העיצוב הכפרי המודרני אולי נשמע לכם כביטוי העומד בסתירה כלפי עצמו, אולם מטבחים כפריים רבים בתקציבים השונים, מצליחים להוכיח לנו בכל פעמים מחדש כי העיצוב העתיק מסוגל לשלב בתוכו קלילות ועידון בשילוב נוסטלגי.

פתרונות אחסון במטבח

הקושי בהתנהלות במטבח, בא לידי ביטוי בעיקר במטבחים הקטנים, כאשר הצורך באחסון בארונות מעוצבים מתעורר ומולו החשיבה על החיסכון במקום, הן בכל הקשור למיקום על משטח העבודה, אשר עבור רבים מאתנו משמש גם כשטח אחסון.

תאורה ואווירה במטבח

טיפים לגבי עולם התאורה וגופי התאורה.

נכנסים למטבח ומבשלים עיצובים חדשים מידי יום.

האם אתם מוכנים להיכנס אל תוך עולם שכולו אור?

שעות פעילות:

א'-ה: 9:00-17:00

ו': 9:00-13:00

הגעה לתצוגה בתיאום מראש

אורי - 054-4431067

טל' - 03-6701142

דוא"ל - uri@tadmit-home.co.il

כתובתנו - ארלוזורוב 9, רמת גן

  • facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • וואטסאפ

©2021 כל הזכויות שמורות לתדמית